שאלות נוספות

אנחנו יודעים שיתכן ויש לכם מספר שאלות בנוגע למועדון הצרכנות שלנו. לכן קיבצנו את השאלות הנפוצות ביותר מביניהן והשבנו עליהן בצורה מפורטת בעמוד זה.

הצטרפות

מועדון הצרכנות של חולי הסוכרת הינו מועדון המאגד את חולי הסוכרת בישראל ומאפשר להם  לקבל הטבות, הנחות במוצרים ושירותים לסוכרתיים. באמצעות המועדון ניתן להתעדכן גם באירועים, טיולים ופעילויות מגוונות.  

כל חבר מועדון יצורף לרשימת דיוור ויעודכן בשלל המבצעים וההטבות המתפרסמים במועדון מידי שבוע. 

ניתן להצטרף למועדון באופן עצמאי דרך עמוד הבית בכתובת http://diabetic.co.il

הטבות ומבצעים

מועדון החברות מציע בנוסף להנחות והטבות גם מוצרים ושירותים ייעודיים לחולי סוכרת במחירים ותנאים מועדפים כמו שירותי ביטוח, אביזרים ושירותים ייחודים במחירים אטרקטיביים. 

ההטבות ניתנות במגוון תחומים: מוצרי מזון, שירותים, אביזרים ועוד ובלבד שלמורים אלו ישנו ערך מסוים לחולי סוכרת. 

אנו רוצים שתשלמו את המחיר הנמוך ביותר האפשרי עבור השירותים והמוצרים שאתם צורכים. במקרה ואתם מוצאים מור או שרות שפורסם אצלנו באתר, עם אותם תנאי הזמנה, במחיר נמוך יותר, אנא עדכנו אותנו על מנת שנוכל לפנות לספק ההטבה להשוות את התנאים לחברי המועדון.  

מעולה. נשמח לשמוע ממך! אנו פתוחים לרעיונות והצעות חדשות אם מצאתם מוצר או שירות הרללונטי לחולי סוכרת ואשר אינו מופיע באתר אנא פנו אלינו ואנו נפעל בהקדם על מנת להשיג הטבה ייחודית לאותו מוצר או שרות. 

אנו מעדכנים את חברי המועדון בנוגע להטבות חדשות מעת לעת באמצעות הדוא"ל. כמו כן, ניתן להתעדכן על מבצעים חמים גם בעמוד הפיסבוק שלנו.

חברות במועדון הצרכנות

החברות הינה ללא עלות

לא. מטרת המועדון הינה לדאוג לרווחת חולי הסוכרת בישראל החברות בו לא כרוכה בתשלום כלשהו. נשמח להמשיך להעניק לכם ולמשפחותיכם שירות בעל ערך רב ללא עלות גם בעתיד. 

מבחינת החוק עד גיל 18 הילדים הנם תחת אחריות ההורים, מכאן שזאת אחריותם להעביר לילדיהם כל מידע או הכוונה הקשורים לבריאותם. עם זאת חשוב לציין  כי מימוש מרב ההטבות באתר מתאפשר הן להורים והן לילדים עד גיל 18.

אין כל התחייבות למועדון. ניתן לבטל את החברות במועדון  בכל עת.

שונות

מועדון סוכרת+ משקיע מאמצים רבים בהשגת ההטבות הטובות ביותר לחולי הסוכרת בישראל על ידי חבירה לגופי צרכנות המובילים בארץ. פרט להטבות, תמצאו באתר מידע בעל ערך בתחומים רבים ומגוונים ותוכלו ליהנות מדיוור ישיר וחשיפה למבצעים החמים ביותר.
מועדון סוכרת+ מציע לחברים מגוון הטבות רחב המובילות לחיסכון של עד מאות שקלים בחודש, זאת בהתאם לצריכה של כל משק בית. ככל שמשק בית ירבה לבצע רכישות דרך האתר ויממש את ההטבות השונות שהאתר מציע, יעלה הערך ואיתו גם החיסכון.
ניתן לפנות אלינו בכל עת באמצעות טופס צור הקשר שבאתר. נשמח לשמוע ממכם בכל שאלה שהיא. אנחנו פה בשבילכם!