אודותינו

מועדון סוכרת+ הוקם במטרה לאגד את אוכלוסיית חולי הסוכרת בישראל לכוח צרכני וכלכלי בעל יתרון מוביל ועדיפות בכל תחומי הצריכה השונים. אנו מאמינים כי צריכה נכונה ונבונה מסייעת בשמירה על הבריאות ומקדמת התנהלות כלכלית נכונה. הדבר מתאפשר בזכות איגוד כלל חברי המועדון. על ידי יצירת קשרים חברתיים ועסקיים, למידה מעמיקה והיכרות עם השוק אנו מצליחים ליצור אינספור הצעות ערך משתלמות לחברי המועדון.

שומרים אותכם בעניינים

הפורטל כולו מוקדש לנושא הסוכרת בישראל. באתר תוכלו למצוא כתבות מעניינות במגוון עשיר של נושאים הנוגעים ישירות לאורך החיים של סוכרתיים, מתכונים טעימים, ראיונות מעניינים ועוד. מטרת הפורטל לסייע בניהול אורך חיים בריא, עשיר ומגוון המתעלה על מגבלות המחלה.

"שמחתי מאוד לגלות שיש מועדון שלוקח על עצמו לדאוג לאוכלוסיית הסוכרתיים בישראל. ההטבות שהם משיגים חוסכות לא מעט כסף ובזכותן אני מרשה לעצמי להשתמש בשירותים שונים שעד היום לא יכולתי להרשות אותם לעצמי. אני מקפיד לחזור לאתר כל חודש ותמיד מגלה מבצעים חדשים על מוצרים ושירותים שימושיים."
אמנון-min-1
אמנון
סוכרת סוג 2

אתם מוזמנים לקחת חלק בעשייה

אם יש לכם מאמר מעניין שאתם מעוניינים לשתף, אם אתם רוצים להתראיין ולספר את סיפורכם האישי או אם הייתם רוצים שנוסיף תוכן כלשהו לאתר, אנחנו רוצים לשמוע מכם. אתם מוזנים ליצור עמנו קשר באמצעות עמוד "צור קשר" ולשתף אותנו ברעיון שלכם. אנו נשמח להעלות לאתר כל מידע שימושי הרלוונטי לסוכרתיים ובני משפחותיהם.